X-Fusion Vector Coil HLR 215x63 mm

X-Fusion Vector Coil HLR 215x63 mm

Cena: 2 200,00 zł

Brutto

Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze

Premierowa linia amortyzatorów sprężynowych firmy X-Fusion, seria Vector, zapewnia najwyższą precyzję regulacji, trwałość i wydajność, a jednocześnie jest w stanie poradzić sobie z najtrudniejszym terenem.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis produktu

Premierowa linia amortyzatorów sprężynowych firmy X-Fusion, seria Vector, zapewnia najwyższą precyzję regulacji, trwałość i wydajność, a jednocześnie jest w stanie poradzić sobie z najtrudniejszym terenem. Oprócz wiodącej w branży wydajności, elegancki wygląd całkowicie czarnego korpusu i kompaktowa konstrukcja zapewniająca maksymalny prześwit ramy sprawiły, że seria Vector jest jednym z najlepiej wyglądających dostępnych amortyzatorów. Wyróżniony przez Vector HLR, amortyzator używany przez naszych elitarnych sportowców zjazdowych pomoże Ci zmierzyć się z najtrudniejszymi trasami DH lub zapewnić płynną jazdę na lokalnych szlakach. Amortyzatory z serii Vector są gotowe na wszystko!

CECHY

# CVS (Check Valve System) technologia stworzona do odizolowania tłumienia kompresji i tłumienia odbicia, zapewniająca najbardziej spójne tłumienie i ulepszone zakresy regulacji.

# System tłumienia HLR zapewnia całkowitą kontrolę tłumienia z zewnętrzną regulacją odbicia i regulacją wolnej kompresji. Regulacja tłumienia kompresji i tłumienia odbicia jest odizolowana od wzajemnego oddziaływania poprzez CVS. Udoskonalone obwody kompresji dla wydajniejszego i płynniejszego pochłaniania energii. Rozmiary tulei oczkowych zapewniają płynniejszy i bardziej spójny system mocowania.

# Ustawienia: Reservoir Pressure, Rebound, Bottom-Out Adjust, High & Low Speed Compression

Szczegóły produktu

Kod producenta
22-XRVHR-215-401
Stan
nowy
Waga
378 g
Skok
63 mm
Sprężyna
stalowa
Tłumik
olejowy
Długość montażowa
215 mm
Mocowanie
standardowe 215x63 mm