Smar do łożysk zawieszenia OEM 50 ml

Smar do łożysk zawieszenia OEM 50 ml

Cena: 20,00 zł

Brutto

Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze

Wysokiej jakości, odporny na wymywanie, smar z powodzeniem stosowany w naszym serwisie rowerowym do smarowania łożysk zawieszenia ramy rowerów full suspension.

Polecamy - ekipa Spider Sports!

Nowy
Ilość

Opis produktu

Smar do łożysk zawieszenia to smar z zagęszczaczami na bazie kompleksu litowego gwarantujący wydłużony czas pracy. Produkt jest przeznaczony do pracy w różnych zastosowaniach oraz w ciężkich warunkach eksploatacyjnych. Jego skład został tak przygotowany, aby przewyższyć produkty konwencjonalne poprzez zastosowanie najnowszej technologii produkcji kompleksu litowego. Jest on opracowany z myślą o doskonałym działaniu w wysokich temperaturach, przy znakomitej przyczepności, stabilności strukturalnej i odporności na zanieczyszczenie wodą. Smar ten charakteryzuje się wysokim poziomem stabilności chemicznej i oferuje bardzo dobrą ochronę przed rdzą i korozją. Charakteryzuje się wysoką temperaturę kroplenia, a maksymalna zalecana temperatura eksploatacji dla produktów z tej grupy to 140ºC.

Właściwości smaru sprawiają, że idealnie nadaje się do eksploatacji w trudnych warunkach, w tym do pracy w podwyższonych temperaturach, obecności wody, obciążeniach udarowych i przy wydłużonych okresach pomiędzy kolejnymi przesmarowaniami. Smar do łożysk zawieszenia jest smarem na ekstremalne naciski, dzięki czemu zapewnia ochronę przeciwzużyciową w tych i w innych warunkach, w których może dojść do utraty ciągłości filmu smarnego.

W Spider Sports od lat wykorzystujemy go do łożysk ramy w rowerach full suspension. Usuwając z nowego łożyska smar i zastępując go smarem do łożysk zawieszenia mamy pewność, że łożysko sprosta trudom eksploatacji jakim jest poddawane w czasie jazdy w trudnych górskich warunkach. Wiemy, że często wiąże się to z jazdą w błocie, wodzie i deszczu, dlatego nie pozwalamy sobie na eksperymenty. W zależności od warunków, tak przygotowane łożyska i zawieszenie bardzo często wytrzymują cały sezon.

Wymiana łożysk w ramie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi i wiedzy. Jeżeli masz wątpliwości czy potrafisz to zrobić, zleć to serwisowi rowerowemu. Nasza ekipa jest do Twojej dyspozycji w godzinach otwarcia serwisu dostępnych na naszej stronie internetowej.

Ze względu na jego gęstość smar ten nie nadaje się do łożysk sterów kierownicy, suportu i kół. Do tych łożysk polecamy standardowy smar do łożysk.

Szczegóły produktu

Stan
nowy
Opakowanie
zastępcze
Pojemność
50 ml

Zobacz także