Opona szosowa CST Czar 700x25C 60TPI EPS zwijana

Opona szosowa CST Czar 700x25C 60TPI EPS zwijana

Cena: 85,00 zł

Brutto

Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze

CST Czar jest przystosowany do dojazdów do miasta i długich treningów na szosie.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis produktu

Opona dla średnio-zaawansowanych. Stanowi kompromis pomiędzy oponami Cito i Correre, a Recourse.
Idealna do jazdy po górach. Boczna rzeźba bieżnika pozwala poczuć się pewnie w zakrętach nawet na bardzo nierównej nawierzchni.

Po co ograniczać się do mdłej, typowej opony? Ty i Twój rower zasługujecie na coś lepszego. CST Czar ma pełną paletę kolorów, które pasują do Twojego unikalnego gustu. Dostępny w szerokościach 23 i 25 mm Czar, jest dostosowany do miejskich dojazdów do pracy i długich przejażdżek treningowych. Dwuskładnikowa guma umożliwia precyzyjne pokonywanie zakrętów, a ochrona przed przebiciem EPS pozwala uniknąć niespodzianek podczas dojazdów do pracy.

EPS (Exceptional Puncture Safety)
Dodatkowa warstwa materiału – gumowanego poliwłókna (Kevlar) – pomiędzy bieżnikiem a karkasem opony. Gęsty splot tej lekkiej, odpornej na przebicie warstwy, zapobiega przedostawaniu się ciał obcych przez karkas opony i uszkodzeniu dętki.

STOPKA ARAMIDOWA ZWIJANA (FOLDABLE)
Użycie aramidowej stopki przyczynia się do zmniejszenia wagi opony bez straty wytrzymałości. Dzięki tym materiałom oponę można też złożyć do małych rozmiarów.RECENZJE ZAWODNIKÓW

Michał Kucewicz (CST Accent MTB Team)
Lekka szosowa opona bardzo dobrze spisująca się na suchym podłożu. Niska waga, dobrze radzi sobie przy dynamicznej jeździe.

AKADEMIA KOLARSKA COPERNICUS
Opona bardzo dobrze spisująca się w kategoriach młodszych (8-12 lat) jako opona wyścigowa, przez wyższe kategorie używana jako treningowa, bardzo dobrze trzyma się drogi.

Szczegóły produktu

Kod producenta
TR-CS227
Stan
nowy
Waga
240 g
Rozmiar opony
700x25C
ETRTO
25-622
TPI
60
Technologie opony
EPS
Mieszanka gumy
DUAL COMPOUND
Rozmiar koła
700C
Dostosowane do E-bike
nie
Kolor
szary
Zastosowanie
szosa