RST Single Shock M7 OEM

Cena: 270,00 zł

Brutto

Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze

RST jest tajwańskim producentem amortyzatorów rowerowych od 1972 roku. Produkty tej firmy charakteryzuje wysoka jakość przy zachowaniu atrakcyjnej cen...

Nowy
Ilość

Opis produktu

Amortyzator RST Single-Shock M7 ze zintegrowaną technologią zawieszenia w rurze sterowej doskonale nadaje się do rowerów miejskich i trekkingowych. Stalowa sprężyna zapewnia 30 mm skoku, a napięcie sprężyny można indywidualnie regulować za pomocą pierścienia regulacyjnego. Jest wyposażony w mocowanie tarczy w standardzie IS oraz mocowanie hamulca szczękowego V-brake.

 • Sprężyna śrubowa
  Tylko sprężyna śrubowa, bez możliwości regulacji.
 • Łożyska igiełkowe
  Opatentowana technologia SquareBore® zawiera 32 łożyska igiełkowe zamiast rowków z aluminium, które są stosowane w innych rozwiązaniach, aby zapobiec obracaniu się na boki. Ten system praktycznie eliminuje wystąpienia luzów bocznych.
 • Naprężenie wstępne
  Regulowana górna nasadka, która pozwala rowerzyście dostosować napięcie wstępne sprężyny w zależności od wagi rowerzysty i pożądanego komfortu.
 • Mocowanie hamulca tarczowego IS
  Widelec z mocowaniem hamulca tarczowego w standardzie IS. Aby użyć zacisku w standardzie Post Mount (PM) wymagane jest zastosowanie adaptera.

Szczegóły produktu

Stan
nowy
Waga
1,66
Rozmiar koła
700C
Sprężyna
stalowa
Tłumik
brak
Średnica rury sterowej
1 1/8" (28,575 mm)
Rozstaw osi
100 mm
Średnica osi
9 mm
Mocowanie hamulca
piwoty + tarcze
Maksymalny rozmiar tarczy
160 mm
Kolor
brązowy
Zastosowanie
trekking
Długość rury sterowej
260 mm
Regulacje
naprężenie wstępne
 • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło