• Obecnie brak na stanie

NOWA Opona MTB CST Camber 29x2.25 3x120TPI EPS TLR zwijana

Cena: 169,00 zł

Brutto

Nowa wersja popularnej wśród zawodników XC opony.

Idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie wszechstronność. Opona o doskonałych właściwościach trakcyjnych i jednocześnie niskich oporach toczenia. Stanowi idealny kompromis pomiędzy oponami CST Patrol a CST B-Trail.

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
2 5% Do 16,90 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis produktu

CST Camber to mocna opona do rowerów górskich zaprojektowana do jazdy w określonych kierunkach z przodu i z tyłu. Z przodu Camber toczy się szybko, pewnie chwytając zakręty nawet w luźnym materiale. Odwrócony z tyłu Camber zapewnia taką samą pewność na zakrętach, a także dodatkowe przyspieszenie i przyczepność na podjazdach. 

EPS (Exceptional Puncture Safety)
Dodatkowa warstwa materiału – gumowanego poliwłókna (Kevlar) – pomiędzy bieżnikiem a karkasem opony. Gęsty splot tej lekkiej, odpornej na przebicie warstwy, zapobiega przedostawaniu się ciał obcych przez karkas opony i uszkodzeniu dętki.

TLR (Tubeless Ready Technology)
Opona przygotowana do konwersji na oponę bezdętkową. Opony bezdętkowe zapewniają rowerzyście wiele korzyści: możliwość jazdy z niższym ciśnieniem powietrza, co poprawia przyczepność; mniejsze opory toczenia w porównaniu z oponą dętkową; i mniejsze prawdopodobieństwo dobicia dętki, ponieważ koło jest jej pozbawione. Do konwersji oprócz opony koniecznych jest kilka dodatkowych elementów zgodnych z tą technologią: obręcz, taśma lub opaska do obręczy, wentyl, mleczko/pianka uszczelniająca.

STOPKA ARAMIDOWA ZWIJANA (FOLDABLE)
Użycie aramidowej stopki przyczynia się do zmniejszenia wagi opony bez straty wytrzymałości. Dzięki tym materiałom oponę można też złożyć do małych rozmiarów.

Szczegóły produktu

Kod producenta
C1671
Stan
nowy
Waga
640 g
Rozmiar opony
29x2.25
ETRTO
57-622
TPI
3x120
Technologie opony
EPS / TLR
Stopka opony
zwijana
Mieszanka gumy
DUAL COMPOUND
Rozmiar koła
29"
Dostosowane do E-bike
nie
Kolor
czarny
  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło