• Obecnie brak na stanie
Opona MTB CST Beater 27.5x2.25 60TPI EPS zwijana

Opona MTB CST Beater 27.5x2.25 60TPI EPS zwijana

Cena: 60,00 zł

Brutto

Czystej krwi opony do XC wymagają wydajności. CST Beater ją dostarcza.

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
2 10,00 zł Do 20,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis produktu

Opona doskonale sprawdza się na suchych, zarówno ubitych, jak i piaszczystych trasach. Jest bardzo szybka i jednocześnie przyczepna. Idealna do wyścigów typu nizinny maraton lub szybkie XCO. Nachylone i ustawione pod kątem klocki toczą się szybko, zrzucają zanieczyszczenia i szybko pokonują zakręty, zapewniając przewagę, której potrzebujesz, aby wygrać.

EPS (Exceptional Puncture Safety)
Dodatkowa warstwa materiału – gumowanego poliwłókna (Kevlar) – pomiędzy bieżnikiem a karkasem opony. Gęsty splot tej lekkiej, odpornej na przebicie warstwy, zapobiega przedostawaniu się ciał obcych przez karkas opony i uszkodzeniu dętki.

TLR (Tubeless Ready Technology)
Opona przygotowana do konwersji na oponę bezdętkową. Opony bezdętkowe zapewniają rowerzyście wiele korzyści: możliwość jazdy z niższym ciśnieniem powietrza, co poprawia przyczepność; mniejsze opory toczenia w porównaniu z oponą dętkową; i mniejsze prawdopodobieństwo dobicia dętki, ponieważ koło jest jej pozbawione. Do konwersji oprócz opony koniecznych jest kilka dodatkowych elementów zgodnych z tą technologią: obręcz, taśma lub opaska do obręczy, wentyl, mleczko/pianka uszczelniająca.

STOPKA ARAMIDOWA ZWIJANA (FOLDABLE)
Użycie aramidowej stopki przyczynia się do zmniejszenia wagi opony bez straty wytrzymałości. Dzięki tym materiałom oponę można też złożyć do małych rozmiarów.

Szczegóły produktu

Kod producenta
TR-CS434
Stan
nowy
Waga
615 g
Rozmiar opony
27.5x2.25
ETRTO
57-584
TPI
60
Technologie opony
EPS
Stopka opony
zwijana
Mieszanka gumy
DUAL COMPOUND
Rozmiar koła
27,5"
Dostosowane do E-bike
nie
Kolor
czarny